Yerli ve yabancı en güzel şarkıların şarkı sözleri müzik klipleri karaokeleri eşliğinde müzik dinleme keyfini sizlere sunuyoruz.

Anıl Piyancı - Hatırla (Ft. Emrah Karakuyu & Patron) Şarkı Sözleri & Dinle

Anıl Piyancı - Hatırla (Ft. Emrah Karakuyu & Patron) Şarkı Sözleri: Anıl Piyancı: Üstümde üniforma mesleğin adı rap. Kalmadı buralarda eskinin tadı pek. Eski bir tanım hep üzerine yapış

Anıl Piyancı - Hatırla (Ft. Emrah Karakuyu & Patron) Şarkı Sözleri


Anıl Piyancı:
Üstümde üniforma mesleğin adı rap. Kalmadı buralarda eskinin tadı pek. Eski bir tanım hep üzerine yapışmış ve kalmış. Bir adam düşün müziğine sarılmış ve yalnız kalmış almış mı istediklerini. Düşün insanları düşüdür gizledikleri. Ve saçma gelecektir sana yani istediklerim. İnan ki olup biten bir çok şeyi biz tetikledik. Hip hop kirli sound o yüzden pis editlenir. Böylece güçlenir ve bir darbede kiremitleri. Kırıp geçer doğrulukta birebir değil. Rapçi denen adam yani biz pis herifleriz. Ama bilmedikleri bir şey var hiç etik değil. Bırak be onların kendi seçimi dinledikleri. Bir gün uzaklaşırsa kitleler içeriklerim. Hiç bir zaman değişmeyecek bu yol bir şeritdeyim Müzikse işe gitmeyi bırakmam işinin peşini. Umudu kaybeden bir beden o kişinin leşidir. Yıllar geçer çürür zaman dişinin beşini çekip ders al bütünleş etine dikişi geçirip.
Nakarat x2 (Emrah Karakuyu):
Hatırla bugün seni var eden tüm duyguları. Sürekli kaçıp giden uykuları. Hayatsa emreder yürürsün uygun adım. Bir ömür savaşmak, kalan bir parça umutla.
Bir yol var acıyla dolsam da. Yürümek zor karanlıkta. Ama dönüş yok hayallerim sırtımda. Yenmiş tırnaklarım hırsımdan.
Patron:
Hayat nerede ne getirir kim bilir (kimse). Hayallerinden uzaksın yürüdükçe hisset. Bir fabrika gibi üretir dünya seni. İstemediğin bir maraton hayatın, mikrofonunu gizlediğin. Anlamazsın bunu sen çocuk bu işler karmaşık. Hep bekleyerek yaşarsın bir kaç söze aldanıp. Sonunda anlarsın ki insanoğlu yalnız doğar. Yalnız yaşar yalnız ölür, yalnız birçok şeye katlanır. Başkasına harcamak için hayat hayli kısadır. Defalarca kabuslarla uykulardan uyandırır. Gözyaşını tutmadın sen olanlara ağladın. Verecek bir canın vardı çocuk o da sende kalsın. Hepimiz bir kağıt parçasıyla satın alındık. Sen de bir kölesin çocuk, şimdi sakın alınma. Hırsın senin duygularını biledi. Artık gerçek amaç para ya da kredi kartı, gerisi hatıraydı. Kurallarla yaşadık hep, sığmayan mantığa. Omzumda yaşamın yükü, bu kaçıncı kasırga. Üç günümün biri geçer fasılda, kavgayla. Alışırsın sen de taşırsın bedenin yanında.


Anıl Piyancı
Tüm Anıl Piyancı şarkı sözleri => Anıl Piyancı Şarkı Sözleri

Yorum Gönder

[blogger][disqus][facebook]

Şarkı Sözleri

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget