Yerli ve yabancı en güzel şarkıların şarkı sözleri müzik klipleri karaokeleri eşliğinde müzik dinleme keyfini sizlere sunuyoruz.

Kargo - Böyle Daha Güzelsin Şarkı Sözleri & Dinle

Kargo - Böyle Daha Güzelsin şarkısının şarkı sözleri ve youtube müzik klibi sizlerle. En güzel Kargo şarkıları ile müzik dinlemenin keyfini çıkarın.


Müzik dinlemeyi seven siz değerli takipçilerimize Böyle Daha Güzelsin Şarkı Sözlerini sunuyoruz. Sanatçımız Kargo Şarkı Sözlerinden olan parçamız yine klibiyle beraber sitemizde hakettiği yeri alıyor.

Kargo - Böyle Daha Güzelsin Şarkı Sözleri

Gözyaşlarıyla Evine Sıkıştıysan... İyi Giden Hiçbir Şey Yoksa Hayatta Odanda Dinlediğin Müzik Sana Hiçbir Şey Anlatmıyorsa Sil Gözyaşlarını, Hayat Ver Kendine Böyle Daha Güzelsin, Böyle Daha Özelsin Kimse Yoksa Yanında Ben Varım, Zaten Güzelsin Böyle Daha Güzelsin, Böyle Daha Özelsin Çık Dışarı Dik Yürü Gülümse, Zaten Güzelsin... Sırrını Paylaşacak Bir Dost Bulamıyorsan Kendini Dört Duvar Arasında Hissediyorsan Boşver Bırakma Kendini Yalnızlığa Çık Evinden Gülümse Sarıl Hayata Böyle Daha Güzelsin, Böyle Daha Özelsin Kimse Yoksa Yanında Ben Varım, Zaten Güzelsin Böyle Daha Güzelsin, Böyle Daha Özelsin Çık Dışarı Dik Yürü Gülümse, Zaten Güzelsin...


Kargo
Tüm Kargo şarkı sözleri => Kargo Şarkı Sözleri

Kargo Klipleri &Müzik Dinle


Sitemizdeki Diğer Kargo Şarkı Sözleri


Yorum Gönder

[facebook]

Şarkı Sözleri

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget